Kabaret Jurki z nowym programem wystąpi 17 marca w Akademickim Centrum Kultury i Sportu - Klub Politechnik. Start godz. 20:00.

Kabaret JURKI pochodzi z Zielonej Góry. Istnieje od 1994r. JURKI tworzą: Agnieszka Marylka Litwin, znany Wojtek Kamiński, Przemysław Sasza Żejmo, Marek Litwin. Czwórka scenicznych indywidualności. Doskonale potrafią nawiązać kontakt z publicznością. Dynamiczni, śmieszni, z treścią i dużą dawką improwizacji.

 

„Święta polskie” - to najnowszy program kabaretu JURKI.                   

Święta mają to do siebie, że zawsze się kończą. Czasem kończą się ot tak, po prostu. Innym razem, tak jak zwykle. A czasem kończy je jakaś głębsza refleksja albo wymiana zdań, czynów, pieniędzy, a nawet i żon. Warto świętować, bo zawsze możemy się czegoś nauczyć. Jak zrobić orła w śmietanie? O czym rozmawiać nad grobem? I co robi ninja w jasełkach? Przy naszym stole każdy znajdzie dla siebie dodatkowe nakrycie. Zapraszamy do świętowania przy suto zastawionym programie z kabaretem Jurki. 

Link wydarzenia: 
https://web.facebook.com/events/2003360736608358/ 

Bilety:
 http://biletyna.pl/event/Kabaret-Jurki-nowy-program-Swieta-polskie-Akademickie-Centrum-Kultury-i-Sportu-Politechniki-Czestochowskiej-Czestochowa-e61358.html#buy

http://www.kupbilecik.pl/impreza-22095-kabaret.jurki.czestochowa.html

https://
biletynakabarety.pl/event/Kabaret-Jurki-nowy-program-Swieta-polskie-Akademickie-Centrum-Kultury-i-Sportu-Politechniki-Czestochowskiej-Czestochowa-e61358.html