Sylwia

Oceniono 0 raz(y) 0

Jesli podanie znieczulenia bedzie zależalo wyłącznie od widzimisię lekarza, to niewiele kobiet je dostanie, co najwyżej prywatne pacjentki danego lekarza

janina

Oceniono 0 raz(y) 0

Jak można tak przekształcać fakty?!?!?!? W Starachowicach doszło do porodu dziecka które zmarło już wewnatrzłonowo i matka wiedziała ze będzie rodziła martwe dziecko !!!! Jak można pisać że w tym przypadku dziecko "też zmarło "!!!???

Gosc

Oceniono 0 raz(y) 0

Niech lepiej wprowadza dobrowolne szczepienia a nie chory przymus narażają dzieci

Ona

Oceniono 1 raz(y) 1

Czyżby próbował równać sie z Najwyzszym ..... Człowieku kto dał Ci prawo decydować o życiu drugiego człowieka ?!?!?! Nie mam juz słow na komentowanie tego co dzieje sie w Naszym kraju . Mam jedynie nadzieje , ze bede mogła rodzic "po ludzku", ale im bliżej tym stres większy i to wlasnie przez te wszystkie newsy :(

Mama Trójki

Oceniono 3 raz(y) 3

Czy to nie do Kobiety powinien należeć wybór??? Co oni wiedzą o porodzie?? Żeby w ogóle ingerować w takie sprawy dla mnie to SKANDAL!!!!! Niech więc sami zaczną rodzić !!!
Rodziłam siłami natury, gdyby nie osobista interwencja męża u ordynatora nie byłoby nas teraz z nim! Nie chcieli wykonać CC "trzeci poród- musi pani dać radę" i nie ważne że zatrzymało się na 5cm i dziecko poszło do góry...!!!! Szczyt wszystkiego!

mama

Oceniono 6 raz(y) 6

Niech najpierw sam urodzi a potem się wypowiada i podejmuje decyzje!!!!

Mother

Oceniono 7 raz(y) 7

Podobno jak Bóg chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera. Ciekawe co przeskrobal nasz książę Radziwiłł, bo podpadł solidnie.

matka

Oceniono 1 raz(y) 1

Tak się upierali , że niemal bym umarła. Dziecko teraz ma problemy zdrowotne. Czy teraz "ten" lekarz pomoże......?

Gość

Oceniono 2 raz(y) 2

Nie rozumiem dlaczego ktoś miałby decydować o tym. Paranoja po prostu.

kasia

Oceniono 3 raz(y) 3

Do dymisji!!!!