Beata Kulczyńska wraz z Iloną Nalewajką, Stowarzyszeniem Mówimy NIEboRAKOWI i  grupą nieformalną Częstochowskie Anioły zapraszają na akcję pod nazwą "Z miłości do włosów", której finał 17 lutego odbędzie się w najlepszych salonach fryzjerskich w całej Polsce, a w naszym mieście w Ministerstwie Urody Ilony Nalewajki na ul.Pięknej 5.

Akcja dedykowana jest Dzieciom w całej Polsce, które zmagają się z chorobami nowotworowymi. Przez bolesne zabiegi chemioterapii tracą włosy, a co za tym idzie wiarę w siebie i uśmiech szczęśliwego dzieciństwa.
Akcja "z miłości do włosów" przebiega następująco:

  • Człowiek o dobrym serduchu ścina minimum 30cm swoich włosów;
  • Włosy trafiają do Stowarzyszenia  Mówimy NIEboRAKOWI;
  • Perukarnia współpracująca ze stowarzyszeniem robi z nich piękne i wygodne peruki dla dzieciaków walczących z rakiem;
  • Peruki trafiają do dzieci całkowicie za darmo.


Więc jeśli jesteś z Częstochowy, masz długie włosy i chcesz przywrócić uśmiech na buźkach tych cudownych Dzieciaków, zgłoś się telefonicznie pod numerem 502 282 513 i umów się na dogodną Ci godzinę darmowego cięcia. Nie zostaniesz wypuszczony/ -a bez pięknej nowej fryzurki :-).

Jeśli jesteś spoza Częstochowy sprawdź na liście miast i salonów, które włączyły się do akcji. Lista ta jest aktualizowana na bieżąco.


Jeśli chcesz aby Twój salon włączył się do tej akcji, wyślij wiadomość na adres beata.kulczynska@gmail.com w treści wpisując swoje imię i nazwisko, adres salonu, telefon a w tytule "biorę udział w akcji "z miłości do włosów". Dostaniesz wiadomość zwrotną z dalszymi wskazówkami.

Jeśli jesteś osobą o krótkich włosach, zaproś wszystkich swoich znajomych, udostępnij wydarzenie -tak też pomożesz :-).

Uwaga, jeśli znasz dziecko dla którego mogłaby zostać ofiarowana taka peruka, zgłoś je poprzez kontakt ze stowarzyszeniem.