W dniach 19/20 Października w Toruniu odbyła się ostatnia runda Mistrzostw Federacji IDF - INTERNATIONAL DRIFT FEDERATION. Oczywiście nie mogło się obejść bez naszych reprezentantów a mowa tutaj o Kajtku Grabarczyku i jego młodszym bracie Fabianie którzy to wywalczyli odpowiednio Vice Mistrza klasy Drift Open ( Kajetan ) oraz zdobywca pucharu klasy Street ( Fabian )

Bezpośrednio po zawodach poprosiliśmy Kajtka o małe podsumowanie :

Finałowa runda w Toruniu była jedną z najcięższych w tym sezonie, dużo problemów z samochodem, ja sam miałem problem aby wjeździć się w trasę pomimo że Toruński Motopark znam na pamięć. Zawody zakończyłem na etapie Top16 jak reszta czołówki klasyfikacji generalnej sezonu co było wielkim szokiem zarówno dla mnie jak i dla fanów.
Ostatni pojedynek stoczyłem autem mojego młodszego brata lecz niestety przepaść w mocy pomiędzy mną a moim przeciwnikiem jak i kilka moich błędów wykluczyły mnie z dalszej rywalizacji.
Do końca zawodów nie wiedziałem czy stanę na podium Generalki ponieważ pierwsza piątkę zawodników dzieliło tylko kilka punktów.
To była również jedna z najbardziej stresujących dla mnie rund tego sezonu.
Jednakże udało się i po wielu latach walki, wzlotów i upadków mogę głośno powiedzieć że jestem driftingowym vice mistrzem  federacji IDF, lecz bardziej od samego tytułu cieszy mnie to że dostałem licencje do startów w lidze Drift Masters European Championship.
Co do samego sezonu 2019 naprawdę było ciężko i naprawdę wiele osób zapracowało na mój wynik.
Z tego miejsca chciałbym pogratulować mojemu bratu Mistrza Drift Open w klasie Street oraz całemu podium klasyfikacji generalnej Drift Open.
Chciałbym również podziękować wszystkim fanom, sponsorom, mechanikom, znajomym, mojej dziewczynie i rodzicom za naprawdę wielkie wsparcie w tym sezonie!!! Do zobaczenia w przyszłym roku!!!