Jak urozmaicić mężczyźnie czas podczas zakupów? jest na to sposób i recepta! Już 5 i 6 marca koniecznie wpadnijcie do Galerii Jurajskiej na nietypowe wydarzenie, czyli "MĘSKI WEEKEND".

Przez dwa dni w Galerii Jurajskiej będzie można z bliska zobaczyć ekstra samochody, niezwykle szybkie motocykle i rowery wyczynowe.
Prawdziwą gratką będą jednak luksusowe modele Ferrari i Lamborghini. Jeśli więc kiedykolwiek marzyliście, żeby siąść za kółkiem tych kultowych aut, macie teraz okazję, żeby "przymierzyć się" do tych niezwykłych pojazdów


Samochody to jednak nie jedyne atrakcje. Przez cały weekend panowie (i panie) będą mogli zapoznać się z ofertą salonów SPA i siłowni, zasięgnąć opinii specjalistów od zdrowia i sportu. Do dyspozycji będą także przedstawiciele firm ubezpieczeniowych (to tak na wypadek, gdyby ktoś zaczął poważnie myśleć o kupnie prezentowanego auta).

Relaks natomiast zapewniać będzie specjalna strefa z fotelami masującymi. Nie zabraknie także konkursów z ciekawymi nagrodami, w tym możliwości wypożyczenia samochodu Opel na weekend i przejażdżki Toyotą, Lexusem i Audi.