Słońce grzeje coraz cieplej, już najwyższy czas na planowanie wiosennych wypadów weekendowych … no i wakacyjnych. Zamierzamy trochę Państwu pomóc w tym planowaniu i od czasu do czasu przedstawić ciekawe propozycje i ciekawe miejsca. Miejsca, które sprawdziliśmy, które oferują to co najlepsze, za rozsądną cenę. W ubiegłym roku rozpoczęliśmy akcję „Wakacje dla Was” wyjazdem do Czarnogóry i Albanii i był to przysłowiowy „strzał w dziesiątkę”.

 
Dlatego też dziś, proponujemy wzięcie urlopu w połowie maja i wybranie się z nami na cudowne plaże Czarnogóry. Zapraszamy na ciekawą wyprawę i dobry wypoczynek od 11 do 17 maja 2017 roku. To miejsce polecamy z pełną odpowiedzialnością!

 
Trzygwiazdkowy Hotel ADRIANA położony jest tuż przy jednej z najpiękniejszych plaż Czarnogóry w Barze. Z jego okien widać zarówno błękitną toń morza jak i wspaniałe, majestatyczne góry. Program wyjazdu jest tak skonstruowany, że zaspokoi fanów opalania i kąpieli w ciepłym już o tej porze Adriatyku, a także umożliwi poznanie kultury, zabytków, historii, która w tym miejscu jest szczególnie różnorodna. Znajdziemy tam bowiem prawdziwą mozaikę wpływów iliryjskich, greckich, rzymskich, bizantyjskich, weneckich oraz islamskich. Każdy sam będzie mógł dostosować program do własnych potrzeb i zainteresowań. Przewidziany jest też wypad do Albanii, która niezwykle rzadko znajduje się na trasach wycieczkowych naszych biur podróży. Takiej okazji nie można przegapić!

W ramach naszych podróżniczych eksploracji negocjujemy najlepsze ceny i warunki pobytu, dlatego nasza cena 840 zł za cały pobyt z wyżywieniem (śniadanie i obiadokolacje) jest aktualna w rezerwacji do 31 marca 2017 roku.

Rezerwacji dokonacie Państwo pod numerem telefonu: 606 453 965 i tam tez otrzymacie wszystkie szczegółowe informacje. Zapraszamy!

 
Szczegółowy program znajdziecie państwo poniżej. 

 
Świadczenia:

  • przejazd autokarem (klimatyzacja, WC, barek, video)
  • 4 noclegi w hotelu Adriana***
  • 4 śniadania, 4 obiadokolacje
  • 1 impreza  z wyżywieniem (zimne płyty, napoje i wino) z muzyką mechaniczną
  • klimatyzowane pokoje z lodówkami
  • opieka pilota, ubezpieczenie KL i NNW
  • opłata na gwarancyjny fundusz ubezpieczeniowy

 
PROPONOWANY PROGRAM


I DZIEŃ

Wyjazd ok. godz. 15.00, przejazd przez Czechy, Austrię, Chorwację w kierunku Czarnogóry

II DZIEŃ

Przyjazd do Baru w godzinach południowych, zakwaterowanie, czas wolny, plażowanie, obiadokolacja, nocleg

III DZIEŃ

Śniadanie,przejazd do Albanii do miejscowości Kruja - pierwsza średniowieczna, historyczna stolica kraju, miejsce urodzenia bohatera narodowego Skanderberga, zwiedzanie: bazar turecki, zamek Skanderberga (m.in.: turecka łaźnia z XV w., Bektashi Teqe – świątynia z 1501 r.), dla chętnych wejście do znajdującego się na zamku muzeum Skanderberga, powrót do hotelu, obiadokolacja, impreza, nocleg

IV DZIEŃ

Śniadanie, przejazd do Cetinje – dawnej stolicy Czarnogóry, spacer po miasteczku, Pałac Królewski, Biljarda, cerkiew na Ćipurze, monastyr, następnie przejazd drogą 25 serpentyn do Kotoru, spacer po miejscowości: brama główna, mury obronne (niższa część), wieża zegarowa, pałace kotorskie – m.in.: pałac Namiestnika Weneckiego, pałac Pima, pałac Buća, pałac Drago, pałac Biskupi, katedra św. Trifuna, cerkwie kotorskie, kolegiata NMP, czas wolny, następnie powrót do hotelu, po drodze postój na zdjęcia nad wizytówką Czarnogóry, wyspą-hotelem Święty Stefan, obiadokolacja, nocleg

V DZIEŃ

Śniadanie, przejazd nad jezioro Szkoderskie – największe jezioro na Bałkanach, rejs statkiem po jeziorze (2 godz.), w trakcie rejsu możliwość kąpieli, krótkiego spaceru do jednego z monastyrów, przejazd na targ miejski z regionalnymi produktami, następnie przejazd do Starego Baru (brama miejska, kościoły św. Katarzyny i Veneranda, łaźnia turecka, ruiny katedry św. Jerzego, pałac biskupów, turecki akwedukt), powrót do hotelu,

VI DZIEŃ

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, wyjazd do Polski.

VII DZIEŃ

Przyjazd do Polski w godzinach porannych

 
Cena nie zawiera wstępów do zwiedzanych obiektów, rejsu po jeziorze, taksy klimatycznej oraz lokalnego przewodnika - ok. 20 euro + ew. 10 euro za rejs statkiem po jeziorze.