Wycieczka do Czarnogóry i Albanii za jedyne 680 zł! Zbieramy zapisy! W biurze podróży takich ofert nie znajdziecie!! Ruszamy z naszym nowym projektem!!! Wakacje Dla Was!!! Na początek - Bałkany!!!! Jedziecie z nami?!!!

Wyjeżdżamy już 7 października! Wracamy 12. Zainteresowani?
Piszcie do nas, decyduje kolejność zgłoszeń!!! Mamy jeszcze 20 miejsc. 

Specjalnie dla Was negocjujemy najatrakcyjniejsze wycieczki w najniższych cenach, na które pojedziemy razem z Wami! ! Za 680 zł macie zagwarantowane luksusowe pokoje z lodówkami i siecią WIFI! Do tego ubezpieczenie, opiekę pilota, pełne wyżywienie i imprezę na miejscu (wyżywienie, alkohol  i muzyka w cenie)!

Nasz kierunek to miejscowość położona w południowej części Czarnogóry nad samym Adriatykiem! To tam znajduje się największy port morski w Czarnogórze i najpiękniejsze kurorty Riwiery Barskiej! To na początek i tam się zatrzymamy!

W kolejnych dniach zwiedzimy inne malownicze miejscowości: Budvę i Kotor. Tam zaplanowaliśmy zwiedzenie zapierających dech w piersiach kościołów i pałaców.

Odwiedzimy też Albanię, a dokładnie Szkodry! Największy środek kulturalny tego kraju. Zobaczycie z nami meczety, średniowieczne twierdze, tureckie łaźnie i akwedukty.

Poniżej plan wycieczki!!!! To z nami zwiedzicie na 100%

Budra, tam zobaczymy m.in.: katedra św. Jana, cerkiew Trójcy Świętej, kościół św. Sawy, cytadela.

Kotor, tam zobaczymy m.in.: bramę główną, mury obronne (niższa część), wieżę zegarową, pałace kotorskie - m.in.: pałac Namiestnika Weneckiego, pałac Pima, pałac Buća, pałac Drago, pałac Biskupi, katedrę św. Trifuna, cerkwie kotorskie, kolegiatę NMP, zobaczymy też wyspę-hotel Święty Stefan. Tam też zaplanowaliśmy imprezę!

Szkodry (Albania), tam zobaczymy m.in.: ruiny średniowiecznej twierdzy Rozafa, meczet, zabytkowe domy, następnie przejazd do Starego Baru (brama miejska, kościoły św. Katarzyny i Veneranda, łaźnia turecka, ruiny katedry św. Jerzego, pałac biskupów, turecki akwedukt).

Jedziemy luksusowym autobusem (klimatyzacja, bar i wideo)!

Kontakt: 606 453 965